Informacje /Znakowanie

sitodrukSITODRUK 360°

Sitodrukiem 360° nadruk wykonywany jest dookoła po obwodzie długopisu. Dzięki tej metodzie maksymalnie możemy wykorzystać powierzchnię reklamową tak niewielkiego przedmiotu jakim jest długopis. Nadruk wykonywany jest zarówno w jednym jak i wielu kolorach na większości długopisach z tworzywa. Stosowane w tej technice maszyny pozwalają na bardzo dokładne pasowanie kolorów oraz uzyskanie trwałego nadruku.

 

tampodrukTAMPONDRUK

Ta popularna technika znakowania wykorzystywana jest głównie na małych elementach długopisów  takich jak klip czy tulejka. Znakowana część długopisu umieszczana jest w specjalnym przyrządzie dzięki czemu nadruk jest bardzo precyzyjny, a wykorzystywane różnego typu maszyny – w tym także 6-kolorowa maszyna karuzelowa pozwalają wykonać nawet wielokolorowy nadruk z precyzyjnym pasowaniem.

 

drukcyfNADRUK CYFROWY

Nadruk wykonywany za pomocą specjalistycznej drukarki na płaskich powierzchniach.  Zaletą tej metody jest wykonanie nadruków w pełnym kolorze (full-color) z jakością fotograficzną, jak i możliwość zastosowania przejść tonalnych.

 

grawerowanie-laseroweGRAWEROWANIE LASEROWE

Wiązka lasera w sposób bardzo precyzyjny i trwały znakuje powierzchnie metalowe. Uzyskany kolor zależny jest od koloru metalu z którego wykonany jest długopis. Stosujemy także metodę MAGIC-LASER 360° pozwalającą na grawerowanie korpusu długopisów po obwodzie.

 

grawerowanie-laserowe
BRILLANT GRAVUR

Znakowanie laserem z lustrzanym efektem. Dzięki tej metodzie uzyskujemy bardzo trwałe oraz efektowne, błyszczące znakowanie.

 

co2GRAWEROWANIE LASEREM CO2

Trwałe znakowanie stosowane na gumowych powierzchniach np. na modelu CAPRI SOFT z powłoką Soft-Touch.

 

folie-z-nadrukiem-cyfrowymFOLIA Z NADRUKIEM CYFROWYM

Motyw drukowany jest cyfrowo na folii, która następnie nanoszona jest na gorąco na długopis. Dzięki tej metodzie nadruk z jakością zdjęcia możemy umieścić na całej powierzchni korpusu. Ta technika znakowania dostępna jest tylko przy wybranych modelach.