Wsparcie sprzedaży

Prezentujemy materiały wsparcia sprzedaży, które ułatwią codzienną pracę z długopisami Ritter-Pen. Od katalogu po stojaki, wzorniki kolorów aż po teczki prezentacyjne wyposażone w próbki długopisów – chętnie pomożemy w wyborze odpowiednich materiałów.

Penbuilder – zaprojektuj swój długopis

wzorniki
Program do konfigurowania długopisów online. W programie w kilku krokach skonfigurujesz kolorystycznie długopisów, naniesiesz logotyp lub napis następnie możesz zapisać projekt lub wysłać z zapytaniem.

Katalogi

katalogi

Kompleksowa oferta długopisów Ritter-Pen w drukowanym katalogu. Można w nim znaleźć długopisy załączane tradycyjnie, z mechanizmem obrotowym, wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, długopisy metalowe oraz modele z materiałów ekologicznych. Niezbędne narzędzie każdego handlowca i kompleksowe źródło informacji o długopisach naszej produkcji.

Strona „NO NAME”

wzorniki

Spersonalizowana strona z produktami Ritter-Pen – do zamieszczenia na Swojej stronie internetowej. Zamieść ofertę długopisów RITTER-PEN na swojej stronie internetowej. Specjalnie do tego celu przygotowaliśmy możliwość uruchomienia własnej spersonalizowanej strony z produktami Ritter-Pen, na której znajdą się wszystkie modele wraz ze zdjęciami oraz aplikacją do konfigurowania PENBUILDER. Na stronie umieścimy logotyp Twojej Agencji, adres mailowy oraz dopasujemy kolorystycznie szatę graficzną. Stworzenie strony jest bezpłatne.
UWAGA jeśli chcecie otrzymać link do swojej spersonalizowanej strony- koniecznie skontaktujcie się z nami!

Wzorniki kolorów

wzorniki

Kolorowe płytki z tworzywa ABS z wytłoczonymi numerami kolorów. Pomagają dobrać kolorystykę długopisu do koloru logotypu Klienta. Przydatna pomoc w codziennej pracy z długopisami marki Ritter-Pen.

Teczki

teczki

Nic bardziej nie przyciągnie uwagi niż wzory długopisów, które można zobaczyć na żywo, dotknąć i wypróbować. Teczki zawierają pokazowe wzory długopisów RITTER-PEN w przykładowych konfiguracjach kolorystycznych.

Display

Stojaki z wzorami długopisów pomagają wyeksponować długopisy Ritter-Pen w biurze handlowym, w wzorcowni czy stacjonarnym sklepie

Prezentacja długopisów

teczki

Profesjonalna prezentacja w niestandardowej formie. Folder z  projektami nadruku wraz z załączonymi wzorami długopisów do przetestowania.