Eco-Line

Długopisy wykonane z ekologicznego tworzywa na bazie celulozy. Nasze Bio-tworzywo jest całkowicie biodegradowalne zgodnie z normą DIN EN 13432: 2000-12. W porównaniu z innymi materiałami organicznymi takimi jak skrobia kukurydziana czy kwas mlekowy używane przez nas Bio-tworzywo jest odporne na ciepło oraz odkształcenia, dzięki czemu zachowuje swoje właściwości i funkcjonalność.

92020

Bio-Clear

długopis wykonany do 75% z ekologicznego, biodegradowalnego tworzywa na bazie celulozy. Transparentna, błyszcząca powierzchnia. Duże pole formatu zadruku na korpusie oraz klipie.

95800

Bio-Fresh

długopis wykonany do 70% z ekologicznego, biodegradowalnego tworzywa na bazie celuloz. Błyszcząca powierzchnia. Tulejka dostępna w 32 kolorach do wyboru. Duże pole formatu zadruku.

Nowość!
92310

Bio-Insider

Długopis wykonany do 90% z ekologicznego, biodegradowalnego surowca na bazie celulozy. Przycisk opcjonalnie do wyboru z kolorowego tworzywa ABS lub z bio-surowca. Ze względu na naturalny materiał, możliwe nieznaczne różnice w kolorze

90250

Bio-Mix

Długopis wykonany do 70% z naturalnego surowca, kartonowy korpus,drewniany klip, przycisk oraz końcówka wykonane z biodegradowalnego surowca na bazie celulozie.

92000

Bio-Pen

Długopis wykonany do 80% z ekologicznego, biodegradowalnego tworzywa na bazie celulozy. Matowa powierzchnia. Tulejka dostępna w 28 kolorach do wyboru. Duże pole formatu zadruku.

90071

Bio-Star

Długopis wykonany do 80% z ekologicznego, biodegradowalnego tworzywa na bazie celulozy. Matowa powierzchnia. Tulejka dostępna w 17 kolorach do wyboru. Duże pole formatu zadruku na korpusie oraz klipie.

90112

Organic

Długopis wykonany do 90% z ekologicznego, biodegradowalnego tworzywa na bazie celulozy. Włącznik transparentny w 17 kolorach do wyboru. Duże pole formatu zadruku na korpusie oraz klipie.

Nowość!
86020 /-21

Pencil

Grafitowy ołówek z drewna lipowego. Drewno z certyfikowanych gospodarstw leśnych. Dostępny w naturalnym kolorze lub lakierowany w białym kolorze. Nadruk sitodrukiem 360 stopni w jednym kolorze.

Nowość!
86022

Pencil Black

Grafitowy ołówek z drewna lipowego. Lakierowany na czarno. Drewno z certyfikowanych gospodarstw leśnych. Czarny kolor. Długość 17 cm. Nadruk sitodrukiem 360 stopni w 1 kolorze.