Informacje /Wkłady

Wkłady Ritter-Pen dostępne są w różnej klasie, z różną długością pisania oraz grubością kreski.

Od teraz pisanie stanie się jeszcze bardziej komfortowe- dzięki systemowi BALANCE FLOW, który od 2019 roku został wprowadzony we wszystkich wkładach stosowanych w długopisach produkowanych w Niemczech.

BALANCE FLOW-  to nowy system, wykorzystywany w wkładach RITTER PEN

We wszystkich produkowanych w Niemczech długopisach używamy wysokiej jakości szwajcarskich wkładów. Spełniają one bardzo rygorystyczne normy oraz posiadają certyfikat zgodności ISO 12757-2. Aby uzyskać doskonałe wrażenie podczas pisania, ważnym aspektem jest równowaga. Wkłady Ritter Pen posiadają system Balance Flow, który zapewnia równowagę pomiędzy miękkim pisaniem, optymalną długością pisania a równomierną linią o stałej jakości. System Balance Flow został zastosowany w standardowych oraz miękko piszących  wkładkach: Jogger, Marathon oraz Ultra

Przy podejmowaniu decyzji, na jakim produkcie umieścić swoją reklamę, należy zwracać uwagę nie tylko na zewnętrzny wygląd. Jakość powinna być w każdym detalu – także wewnątrz produktu, w miejscu pozornie niewidocznym, ale jakże istotnym w przypadku długopisów.

 

JOGGER

Najczęściej stosowany wkład w długopisach. Doskonała jakość oraz zadowalająca długość pisania.

 

MARATHON

Pojemniejsza wersja wkładu Jogger- dzięki nieco grubszej rurce i zwiększonej pojemności, zapewnia dłuższe pisanie o 25%.

 

ULTRA

Ten wkład dedykowany jest wszystkim ceniącym dużą wartość. Wkład o bardzo dużej pojemności. To doskonała jakość pisania i trzykrotnie większa długość pisania niż w podstawowym wkładzie Jogger.

 

ULTRA RECYCLED

Przyjazny środowisku wariant wkładu Ultra. Obudowa oraz korek wykonane są w 95% z polipropylenu pochodzącego z recyklingu. W połączeniu z wydajnym pisaniem do 6.000 metrów, jest dodatkową wartością każdego długopisu RITTER PEN.

ULTRA METALL

Bezsporna gwiazda wśród wkładów. Najwyższa jakość w najlepszym wydaniu, dla najbardziej wymagających. Najdłuższa długość pisania. Metalowa obudowa. Wkład dla osób, które nie idą na kompromis w kwestii jakości.

ULTRA SUPER SOFT

Wkład Ultra w wersji Super- Soft z większą kulką – 1,4 mm, zapewnia jeszcze większą miękkość pisania.

 

GEL

Wkład żelowy, który ma podobne właściwości do pióra kulkowego- daje bardzo przyjemne i lekkie pisanie

 

OŁÓWEK AUTOMATYCZNY

 

RYSIK

Umożliwia łatwą edycję plików graficznych w urządzeniach wyposażonych w ekran dotykowy.

 

BUDGET

Wkłady dedykowane długopisom Ritter Global.