Idea & Function

Różnorodne przyciski oraz oryginalne elementy wyróżniają tą serie spośród klasycznych długopisów. IDEA & FUNCJA proponuje rozwiązania dla wszystkich, którzy poszukują niecodziennych oraz specjalnych długopisów

Nowość!
57600

Exos Foil

Długopis z foliowanym korpusem z indywidualnym drukiem HD. Metalowy klip oraz szpic. Bardzo wydajny wkład Ultra. Dostępny od ilości minimalnej 5.000 szt.

00060

Pin Pen

Długopis z magnetycznym pinem przyczepnym do metalu np. lodówki. Pin w standardzie do wyboru w kształcie: kółeczka. Na zamówienie- pin dostępny w indywidualnym kształcie. Bogata kolorystyka a każdą część długopisu można zestawić w innym kolorze.

07110

Satellite

Oryginalny długopis z gumowym włącznikiem w kształcie balona. Metalowy klip. Bardzo duży wybór kolorów a każdy element długopisu można zestawić w innym kolorze.

Nowość!
00130

Spray Pen

Oprócz funkcji pisania długopis posiada pojemniczek z atomizerem na płyn dezynfekujący. W szybki i łatwy sposób zdezynfekujesz powierzchnie z jakimi masz kontakt np. klawiaturę komputera, domofon, rączkę wózka sklepowego. Pojemniczek do wielokrotnego napełniania ok 3,4 ml.