Eco-Line

Rozwój i przetwarzanie materiałów pochodzących z recyklingu i materiałów naturalnych to zrównoważony krok w przyszłość dla środowiska.
Znajdziesz tu produkty, wykonane z nowych, przyjaznych środowisku surowców takich jak: algi brunatne, PLA, tworzywo na bazie celulozy, plastik odzyskany z zużytego sprzętu AGD, polikarbonat odzyskany z zużytych przegródek z drogerii DM, ABS odzyskany z resztek i odrzutów własnej produkcji.

97500

Algo-Pen

Pierwszy długopis stworzony z bio-tworzywa PLA z udziałem 20% alg brunatnych. Długopis dodatkowo wyposażony został w bardzo pojemny wkład ULTRA RECYCLED, z rurką wykonaną w 95% z polipropylenu z recyklingu, otrzymanego z odpadów po opakowaniach.

92020

Bio-Clear

długopis wykonany do 75% z ekologicznego, biodegradowalnego tworzywa na bazie celulozy. Transparentna, błyszcząca powierzchnia. Duże pole formatu zadruku na korpusie oraz klipie.

95800

Bio-Fresh

długopis wykonany do 70% z ekologicznego, biodegradowalnego tworzywa na bazie celuloz. Błyszcząca powierzchnia. Tulejka dostępna w 32 kolorach do wyboru. Duże pole formatu zadruku.

92310

Bio-Insider

Długopis wykonany do 90% z ekologicznego, biodegradowalnego surowca na bazie celulozy. Przycisk opcjonalnie do wyboru z kolorowego tworzywa ABS lub z bio-surowca. Ze względu na naturalny materiał, możliwe nieznaczne różnice w kolorze

90250

Bio-Mix

Długopis wykonany do 70% z naturalnego surowca, kartonowy korpus,drewniany klip, przycisk oraz końcówka wykonane z biodegradowalnego surowca na bazie celulozy - dostępne w kolorze białym lub czarnym.

92000

Bio-Pen

Długopis wykonany do 80% z ekologicznego, biodegradowalnego tworzywa na bazie celulozy. Matowa powierzchnia. Tulejka dostępna w 28 kolorach do wyboru. Duże pole formatu zadruku.

92010

Bio-Pen ID

Bestseller naszej kolekcji Eco-Line dostęp teraz w nowych kolorach! Długopis wykonany z biodegradowalnego materiału pochodzenia biologicznego na bazie celulozy. Długopisy w specjalnym kolorze na zamówienie.

90071

Bio-Star

Długopis wykonany do 80% z ekologicznego, biodegradowalnego tworzywa na bazie celulozy. Matowa powierzchnia. Tulejka dostępna w 17 kolorach do wyboru. Duże pole formatu zadruku na korpusie oraz klipie.

95900

Crest Recycled

Kiedyś byłem automatem do kawy… Tak być może przedstawiłby się nowy model długopisu CREST RECYCLED. Długopis wykonany został z odzyskanego plastiku ABS ( materiału z recyklingu) ze starych urządzeń np. urządzeń elektrycznych, sprzętu gospodarstwa domowego, wycofanych z eksploatacji pojazdów. Długopis występuje cały w kolorze czarnym oraz szarym. Opcjonalnie dostępny jest z włącznikiem z kolorowego plastiku.