
Bio-Clear
długopis wykonany do 75% z ekologicznego, biodegradowalnego tworzywa na bazie celulozy. Transparentna, błyszcząca powierzchnia. Duże pole formatu zadruku na korpusie oraz klipie.
Rozwój i przetwarzanie materiałów pochodzących z recyklingu i materiałów naturalnych to zrównoważony krok w przyszłość dla środowiska.
Znajdziesz tu produkty, wykonane z nowych, przyjaznych środowisku surowców takich jak: algi brunatne, PLA, tworzywo na bazie celulozy, plastik odzyskany z zużytego sprzętu AGD, polikarbonat odzyskany z zużytych przegródek z drogerii DM, ABS odzyskany z resztek i odrzutów własnej produkcji.
długopis wykonany do 75% z ekologicznego, biodegradowalnego tworzywa na bazie celulozy. Transparentna, błyszcząca powierzchnia. Duże pole formatu zadruku na korpusie oraz klipie.
długopis wykonany do 70% z ekologicznego, biodegradowalnego tworzywa na bazie celuloz. Błyszcząca powierzchnia. Tulejka dostępna w 32 kolorach do wyboru. Duże pole formatu zadruku.
Długopis wykonany do 90% z ekologicznego, biodegradowalnego surowca na bazie celulozy. Przycisk opcjonalnie do wyboru z kolorowego tworzywa ABS lub z bio-surowca. Ze względu na naturalny materiał, możliwe nieznaczne różnice w kolorze
Długopis wykonany do 70% z naturalnego surowca, kartonowy korpus,drewniany klip, przycisk oraz końcówka wykonane z biodegradowalnego surowca na bazie celulozy - dostępne w kolorze białym lub czarnym.
Długopis wykonany do 80% z ekologicznego, biodegradowalnego tworzywa na bazie celulozy. Matowa powierzchnia. Tulejka dostępna w 28 kolorach do wyboru. Duże pole formatu zadruku.
Długopis wykonany do 80% z ekologicznego, biodegradowalnego tworzywa na bazie celulozy. Matowa powierzchnia. Tulejka dostępna w 17 kolorach do wyboru. Duże pole formatu zadruku na korpusie oraz klipie.
Długopis powstał z połączenia trzech materiałów: kartonowego korpusu, drewnianego klipa oraz wykończeń z tworzywa.
Kiedyś byłem automatem do kawy… Tak być może przedstawiłby się nowy model długopisu CREST RECYCLED. Długopis wykonany został z odzyskanego plastiku ABS ( materiału z recyklingu) ze starych urządzeń np. urządzeń elektrycznych, sprzętu gospodarstwa domowego, wycofanych z eksploatacji pojazdów. Długopis występuje cały w kolorze czarnym oraz szarym. Opcjonalnie dostępny jest z włącznikiem z kolorowego plastiku.
Długopis wykonany z post consumer recycled plastik, który został odzyskany i przetworziny w 100% ze starych części z tworzywa sztucznego dodatkowo wyposażony w wkład Ultra Recycled z rurką wykonaną z PP - post consumer plastic, składający się w 95 % z odpadów po opakowaniach.
Długopis z plastiku z recyklingu, pozyskiwanego i przetworzonego ze starych części plastikowych. Miękko piszący wkład x-20 Jogger Soft o długość pisaniaok. 1400 m.